KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14044506
nr 1404 4506
Ã…ke Bjurhamn
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, "Fin utsikt över havet". Signerad, daterad -87. Olja på duk, 46x55 cm, oramad
Åke Bjurhamn, svensk konstnär född 1945 i Linköping.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:16:06
19/6 12:16:46